Štiepače dreva Kindling Cracker

Bezpečné a odolné štiepače dreva vďaka ktorým zvládne štiepanie dreva naozaj každý. Inovatívny výrobok vám pomôže jednoducho pripraviť drevo do krbu, kachlí alebo grilu. Rúbanie dreva už viac nebude námahou, ale naopak zábavou pre všetky generácie.

Logo Optima

Bezpečný a jednoduchý spôsob štiepania dreva

Hlavnou vlastnosťou štiepača dreva Kingling Cracker je jeho bezpečnosť. Štiepací klin je umiestnený vo vnútri patentovaného bezpečnostného kruhu a tak vaše prsty nikdy neprídu do kontaktu s čepeľou. Poleno položíte do vnútra rámu a pomocou úderov kladiva alebo iného polena ho rozštiepnete o čepeľ.

Množstvo výhod

Nepotrebujete sekeru

Vďaka jedinečnej konštrukcii nepotrebujete pri jeho použití sekeru. Postačí vám kladivo alebo kľudné aj iné drevené poleno. Vďaka tomu je vždy pripravený na použitie a nič vás neobmedzuje.

Kvalitné materiály

Štiepač sa vyrába v austrálii z jedného kusu kvalitnej zlatiny. Je pevný a odolný, takže bude slúžiť vám, vašim deťom a aj vnúčatám.

Univerzálne použitie

Výborný doplnok pre:
- krb
- kachle
- gril na drevo
- pizza pec

Príbeh vzniku

Ako študentka z Nového Zélandu zmenila spôsob štiepania dreva

Kindling Cracker vznikol ako projekt školáčky menom Ayla Hutchinson z Nového Zélandu. Mala len 13 rokov keď si jej mama pri rúbaní dreva sekerou poranila prsty. Ayla sa preto rozhodla, že vynájde bezpečnejší a jednoduchší spôsob štiepania dreva. A vznikol Kindling Cracker. Vďaka nemu tak teraz môže rúbať drevo bez obavy zo zranenia naozaj každý. Štiepadlo sa stalo hitom, získalo množstvo ocenení a je patentované v krajinách po celom svete.

Prehľad modelov

Vyberte si vhodnú veľkosť a pripravte si pohodlne polená na kúrenie, grilovanie alebo prípravu chrumkavej pizze

Kindling Cracker ORIGINAL

Štandardný mode vám umožní jednoducho štiepať polená až do priemeru 16 cm

Rozmery: 22 x 22 x 31 cm
Vnútorný priemer bezpečnostného kruhu: 16,5 cm
Hmotnosť: 4,8 kg

Kindling Cracker KING

Vďaka väčšej veľkosti vám umožní štiepať rozmernejšie a širšie polená až do priemeru 20 cm

Rozmery: 27,5 x 27,5 x 43 cm
Vnútorný priemer bezpečnostného kruhu: 22 cm
Hmotnosť: 9,5 kg

Mám otázku, potrebujem poradiť ...

Radi vám odpovieme na vaše otázky. 
Vyplňte krátky formulár a budeme vás kontaktovať. 


Naším cieľom je splniť vaše predstavy a túžby. Uveďte prosím aj Vaše telefónne číslo pre prípad potreby doplňujúcich otázok, na vytvotrenie tej najlepšej ponuky. Vaše číslo nebude zdieľané s tretími stranami ani použité na žiadne iné účely.

Kontaktný formulár