WELLNESS

Všetko pre vašu relaxáciu a regeneráciu na záhrade, terase alebo kdekoľvek v exteriéri. Ponúkame prenosné aj pevné vírivky, solárne sprchy, a rôzne druhy fínskych, sudových a cube sáun. Novinkou v našom sortimente sú výrobky pre otužovanie a regeneráciu po športovom výkone.

 

SOFTUB

Luxusné, tiché, pohodlné, mobilné vírivky Softub na terasu, do záhrady, do exteréru aj interiéru pre celoročné použite aj silných mrazoch. Vyberte si z viacero modelov s dreveným alebo ratanovým obložením.
 


 

PLATINUM SPAS

Popredná európska inovatívna značka víriviek a plaveckých bazénov, ktorá vytvára produkty prvotriednej kvality zamerané na zlepšenie vášho zdravia a pohody.
 


 

SINED

Sined je popredná značka v predaji tradičných a vonkajších solárnych spŕch a tiež záhradných fontán. Sprchy sú vhodné na vonkajšie aj vnútorné použitie, jednoducho sa inštalujú a sú charakteristické originálnosťou a vysokou kvalitou spracovania.
 


 

SENTIOTEC

Interíérové a exteriérové sauny, sudové barelové sauny, físke sauny a infrasauny. Značka Sentiotec patrí svetovej spoločnosti Harvia.
 


 

HEKLA

Fínske sauny jedinečného tvaru inšpirované prírodou a severskými tradíciami.
 


 

BUDFITTER

Výrobky charakteristické jedinečným dizajnom a spracovaním. Kaďa určená buď na ochladzovanie po saunovaní, alebo na otužovanie. Novinkou je moderná a úsporná sauna.
 


 

CHILL TUBS

Ochladzovacie vane určené nielen na otužovanie, ale aj na podporu a urýchlenie regenerácie a rekonvalescencie pre športovcov.
 


 

AQUAFINESSE

Šetrné výrobky bez chlóru pre dokonalú čistotu vody. Ich použitie je jednoduché a zabezpečia nielen hygienu, ale aj predĺžia životnosť vašich bazénov alebo víriviek.