Krby, kachle, kotly Girolami

Už viac ako 50 rokov od založenia sa spoločnosť Girolami prezentuje na trhu množstvom projektov ako skutočná ukážka neustáleho dôrazu na výskum a vývoj. Vyberte si z kachlí a kotlov, ktoré umožňujú kombinovať druhy paliva a prispôsobte si tak atmosféru presne podľa svojich potrieb.

Prémiový taliansky výrobca kachlí a kotlov na pelety Girolami

Široká ponuka produktov od spoločnosti Girolami napĺňa skutočné potreby každého zákazníka: jedinečnosť, krásu, štýl, dizajn a funkčnosť pre každé prostredie

Kategórie výrobkov Girolami

Girolami ponúka dizajnové kachle a kotly s nútenou ventiláciou do jednej alebo viacero miestností a tiež teplovodné kotly

Teplovzdušné kachle na pelety AIR

Kachle majú zabudovaný tichý ventilátor vďaka ktorému sa teplo dostane efektívne do miestnosti.

Jednoduché ovládanie kachlí pomocou diaľkového ovládania, ovládacieho panela na kachliach alebo pomocou smartfónu a tabletu. Typ ovládania zavisí od konkrétneho modelu.

Teplovzdušné kachle na pelety COMFORT AIR

Dokonalé rozvedenie teplého vzduchu teplovzdušnými potrubiami do vzdialenejších miestností.

Vďaka nezávisle nastaviteľným ventilátorom pomocou diaľkového ovládania, môžete riadiť každý ventilátor samostatne a tak máte úplnú kontrolu nad cirkuláciou vzduchu v miestnostiach.

Hladina hluku pri vháňaní vzduchu je oveľa nižšia ako u tradičných systémov. Vzduchové filtre systému Comfort Air obmedzujú vniknutie prachu do ovzdušia. Filter je ľahko odstrániteľný a umývateľný.

Teplovodné interiérové kachle a kotly HYDRO

Peletové kachle a kotly zohrejú celý váš vykurovací systém.

Vynikajúca účinnosť viac ako 90 % zaručuje výbornú výhrevnosť a preto je to najúčinnejší a najúspornejší spôsob vykurovania. Získať veľa tepla za málo času je veľmi dôležité.

Vlastnosti, technológie a funkcie výrobkov Girolami

Výrobky Girolami sú osadené množstvom najmodernejších technológií, ktoré výrazne zvyšujú váš zážitok a pohodlie

Spodné plnenie horáku

Patentovaná, inovatívna, zospodu plniaca technlológia mala premiéru v roku 2006 a stala sa hlavnou pridanou hodnotou systémov Girolami.

Táto technológia umožňujúca, aby boli pelety vtláčané do horáka zospodu, je neustále modernizovaná aby zabezpečila maximálnu výkonnosť.


Oproti tradičným systémom na základe gravitácie má viacero výhod:

- nie je potrebné denné čistenie - pelety, ktoré sú vytlačené do horáka zospodu, tlačia popol do zberača, ktorý sa nachádza pod horákom.

- vďaka zospodu plniacemu mechanizmu je vždy garantované zapálenie, a to aj keď sa v horáku nachádza popol. To vám umožní pohodlne ovládať vaše zariadenia Girolami na diaľku pomocou aplikácie.

Možnosť spaľovať drevo aj pelety

Väčšina výrobkov Girolami bola vytvorená tak, aby umožnila použitia rôznych druhov paliva:


Drevo

Vychutnajte si atmosféru a kúzlo dreva keď čítate knihu, pozeráte film alebo večeriate s priateľmi.


Pelety

A naopak, výhoda peliet sa vám zíde v prípade, keď sa ponáhľate alebo sa vraciate domov a chcete mať prostredie už po príchode pripravené s optimálnou teplotou práve pre vás.

Systém zmeny druhu paliva

Vďaka inovatívnemu podávaciemu systému je prechod z peliet na drevo a naopak kompletne automatický.

Pokročilý algoritmus merania teploty v spaľovacej komore detekuje vloženie dreva a automaticky zastaví prísun peliet.

Akonáhle drevo zhorí, podávač peliet sa automaticky opäť naštartuje a zabezpečí tak udržanie požadovanej teploty.

Girolami smart ovládanie

Výrobky Girolami môžete pohodlne ovládať na diaľku pomocou vášho smartfónu.

Vďaka aplikácii 4HEAT môžete ovládať vaše kachle odkiaľkoľvek. Nezáleží na tom, kde sa práve nachádzate, kachle sa vždy zapnú vďaka zospodu plnenému systému, ktorý zaistí ich zapalénie.

Mám otázku, potrebujem poradiť ...

Radi vám odpovieme na vaše otázky. 
Vyplňte krátky formulár a budeme vás kontaktovať. 


Naším cieľom je splniť vaše predstavy a túžby. Uveďte prosím aj Vaše telefónne číslo pre prípad potreby doplňujúcich otázok, na vytvotrenie tej najlepšej ponuky. Vaše číslo nebude zdieľané s tretími stranami ani použité na žiadne iné účely.

Kontaktný formulár